Buitiniai segmentiniai garažo vartai

Durų centre galima rasti funkcionalumą ir patikimą segmentą. Tai tyliai veikiantys ir sandarūs vartai su puikia, Lietuvos klimatui pritaikyta šilumos izoliacija. Itin tvirtos konstrukcijos vartų segmentams taikoma net 10 metų garantija. Tai geriausias kokybės segmentinis garažo vartų už prieinamą kainą.
Segmentinių garažo vartų privalumai:
  • Specialus segmentų formavimo poreikis ypač tvirtas, taip pat apsaugotas nuo pirštų prispaudimo. Standartinėje komplektacijoje įskaičiuota apsauga nuo vartų kritimo.
  • Garažo vartai integruoti specialios energijos taupymo plokštės ir sandarinimo sistema, padengti visos vartų perimetrą. Šie modernūs vidiniai vartų inžineriniai sprendimai leis garažo palaikyti reikalingą temperatūrą.
  • Dėl daugiasluoksnio segmento padengimo šie garažo vartai yra atsparūs korozijai. Tai labai ypatingai aktualūs pajūrio gyventojams, kur vyrauja sūrus ir drėgnas oras
  • Dėl naudojamų kokybiškų komponentų segmentiniai garažo vartai yra ypač ilgaamžiški. Standartinis vartų komplektas, būtinas spyruoklių minimalus darbinis ciklas - 25.000 atidaromas ir uždarytas.
  • Įvairus spalvinis pasirinkimas: balta, ruda, pilka, mėlyna, ruda, smėlis, raudona, žalia, antracitas.
 Kitas segmentinių garažo vartų ypatumas - sistema „spyruoklė spyruoklėje“. Ši unikali sistema nėra prieinama spyruoklėms atsikabinantis nuo bėgelių tinklo ir tuo atveju, jei viena iš spyruoklių yra pažeidžiama. Unikalus fiksacijos metodas yra registruotas patentų biure. Taip pat segmentiniai garažo vartai yra tikrinami ir sertifikuoti pagal Europos saugumo standartų keliautojų reikalavimus.
Yra galimybė įsitikinti, kad garažo vartai įkomplektuoti langus ir dureles. Langas garažo patalpose yra tinkamas apšvietimo ir taupymo energija, o ne tik tada, kai patalpos yra įrengtos šilumoje, bet ir tarnavimo laiko prailgėjoje.
 Mūsų specialistai nemokamai pakonsultuos, išmatuos, pasiūlys jūsų būsimus tinkamiausius garažus, o juos profesionalus sumontus. Skambinkite jau dabar tel. 8-655 29414.