Sistema „Corona CT 70“ yra universali plastikinių 5 kamerų langų sistema, išsiskirianti aukšto lygio šilumine izoliacija ir įvairiomis komponavimo variacijomis.

Pažvelgus į skersinį profilio pjūvį matyti, kad optimalią izoliaciją leidžia užtikrinti daugiakamerinė profilio konstrukcija, kurią sudaro penkios kameros ir padidintas 70 mm rėmo profilio storis (gylis). Tvirti plieniniai rėmo ir varčios profiliai garantuoja itin gerą langų stabilumą ir patvarumą.

Nauji langai suteikia būstui papildomo komforto. Dėl savo konstrukcijos ir naudojamų medžiagų jie itin veiksmingai izoliuoja garsą. Dvi sandarinimo tarpinės užkerta kelią skersvėjui net ir tada, kai lauke siaučia stiprus vėjas. Be to, šiandien naudojami optimalaus skaidrumo stiklo paketai praleidžia nepalyginamai daugiau šviesos.

Schuco Corona CT 70 AS Cava
Schuco Corona CT 70 AS Classic
Schuco Corona CT 70 AS Rondo

„Corona CT 70 langų“ sistema

„Corona CT 70“ sistemos langai išsiskiria nesenstančiomis linijomis ir siaurais profilių kontūrais. Harmoningas „Cava“, „Rondo“ ir „Classic“ linijų varčios formų dizainas paryškins Jūsų pastato stiliaus individualumą. Papildomiems akcentams ne vien tik patalpų viduje suteikti galite pasirinkę iš plataus spalvų ir medieną imituojančių medžiagų spektro.

Iš „Corona CT 70“ sistemos profilių pagaminti langai gali pasiūlyti dar daugiau: pradedant spalvų pasirinkimu iš RAL spalvų spektrui artimų spalvų ir baigiant galimybe derinti įvairias lango rėmo ir varčios vidaus bei išorės spalvas. Kiekvienas variantas suteikia Jums visišką asmeninės saviraiškos laisvę.

„Corona CT 70“ profilių sistemos langai atveria daug kelių, kaip sukurti patrauklesnį ir žavingesnį Jūsų namo vaizdą ir, kaip pagerinti technines jo savybes bei išsaugoti arba net padidinti jo vertę. Dėl aiškių rėmo kontūrų ir siaurų rėmo konstrukcijų padidėja lango stiklo plotas, pro jį patenka stipresnis šviesos srautas, kartu patalpoje sukuriama šilta ir draugiška aplinka.

Pagražinti namo išvaizdą galite panaudodami papildomus elementus, pvz., skirtukus, kurių stilių ir spalvą nesunkiai galima priderinti prie bendros architektūros.

Pasirinkus įvairias plėveles, kurių spalva gali būti panaši į RAL spalvų paletės spalvas, arba medžio imitaciją, pavyks suteikti Jūsų namo fasadui papildomo išskirtinio individualumo.