Šiuo metu Schuco plastikinių langų sistemoje 6 kamerų „Corona SI 82” yra vieni iš šilčiausių langų. Tai leidžia efektyviau taupyti šildymo išlaidas bei patenkinti ekonominius lūkesčius. Energiją taupantys langai yra ne tik šiuolaikiški, bet ir labai patikimi.

 

Corona SI 82 langų sistema

Šiuose languose montuojamos trys nepriklausomos sandarinimo tarpinės, kurios papildomai derinant lango sistemą su maksimaliai plačiu net iki 48 mm storio, dviejų kamerų stiklo paketu, suteikia patikimą apsaugą nuo triukšmo bei klimato poveikio.

Dėl gerų šilumos izoliavimo savybių energiją taupantys langai „Corona SI 82“ yra geriausias pasirinkimas kuriant jaukią gyvenamąją aplinką – vidinė rėmo temperatūra net ir atšiauriausią žiemą nebūna akivaizdžiai žemesnė už patalpos vidaus temperatūrą. Tai leis ilgam ir veiksmingai pašalinti skersvėjus ir kondensato susidarymą.

Nepaisant labai gerų termoizoliacinių savybių, elegantiškas ir siauras rėmas leidžia patekti į Jūsų patalpas daugiau dienos šviesos. Įrengus energiją taupančius langus „Corona SI 82“, Jūsų langai taps didesni, praleis daugiau dienos šviesos ir suteiks erdvumo, tai ypač svarbu naujos statybos būstuose.

Pagražinti namo išvaizdą galite panaudodami papildomus elementus, pvz., skirtukus, kurių stilių ir spalvą nesunkiai galima priderinti prie bendros architektūros.

Pasirinkus įvairias plėveles, kurių spalva gali būti panaši į RAL spalvų paletės spalvas arba medžio imitaciją, pavyks suteikti Jūsų namo fasadui papildomo išskirtinio individualumo.